Hoe heeft u het optreden / de samenwerking met “Wilhelmus De Oranje Man” ervaren?
Ik kan van alles vertellen maar ik heb gehoord dat het veel beter is om dat door u zelf te laten zeggen. U kunt mij dus enorm helpen door hier uw persoonlijke ervaringen te delen over een optreden, voorstelling of samenwerking met “De Oranje Man” zodat anderen dat ook kunnen lezen
Tijdens mijn optredens wil ik graag laten zien hoe ik op een positieve enthousiaste & stijlvolle manier tegen de wereld aankijk en neem ik zowel jong als oud graag mee in deze belevingswereld. Dit door middel van liedjes, acts of eigen(wijze) van presentatie. Op mijn manier probeer ik zo bij te dragen aan een positievere en mooiere wereld.
Ik vind het heel fijn om uw reacties te lezen want zelf zie ik meestal wel heel scherp wat beter had gekund en heb dan minder oog voor hoe ontzettend leuk het eigenlijk was. Ook vind ik het fijn om te lezen wat voor u nou zo bijzonder was, daar word ik blij van.
1. Algemeen: Bent u tevreden over de samenwerking en vond u het geslaagd?
2. Bijzonder: Wat is u meest opgevallen of bijgebleven?
3. Elke keer een beetje beter: Wat zou anders/beter kunnen?
4. Enthousiasme: Zou u “De Oranje Man” bij een vriend of collega aanbevelen?
Ik ben heel benieuwd en bij voorbaat dank voor alle reacties!
*Onderaan deze pagina na alle berichten kunt u zelf uw reactie achterlaten.
Wilhelmus Hoekstra – De Oranje Man

Super bedankt voor het leuke optreden. Bijzonder leuk om te zien hoeveel feeling je hebt met onze doelgroep (verstandelijk gehandicapten). We gaan je zeker aandragen bij andere mensen.
Hopelijk tot de volgende keer.
Beste Oranje Man,
Wat was het weer een geslaagde middag in het Bartholomeus Gasthuis. Wat fijn dat je goed afstemt op de doelgroep. Onze bewoners en buurtbewoners hebben erg genoten. Echte oude meezingers afgewisseld met prachtige luisterliedjes. Bedankt!
Chantal Bos
Medewerker welzijn Bartholomeus Gasthuis
Beste Oranje Man,
Vanuit Theatergroep Bodemloos willen we je graag bedanken voor het optreden tijdens de premiere van ‘De Dood of de Geraniums’ in de Saffier in Utrecht. De flexibiliteit in de voorbereiding is bijzonder en de sfeer die je neerzet op het moment zelf is perfect.
Hopelijk tot de volgende keer!
Wat was het weer een geweldige middag in wzc de Merwelanden. Iedere keer als je er bent wordt het een feest. Bewoners hebben weer ontzettend genoten! Bedankt Oranje man. Tot de volgende keer!
Groet jannine
Op 5 mei in de avond is “de Oranje Man” bij ons in Voorveldse Hof geweest.
Het was weer een groot succes en feestje.
De liedjes die hij zong waren herkenbaar en werden goed meegezongen.
Jou uitstraling en interactie naar bewoners toe is bijzonder om te zien en te voelen.
We hopen je gauw weer te zien!!
Groeten Carina en Monique Voorveldse Hof Utrecht
Beste Oranje Man,
voor de tweede keer op bezoek in ’t Huis a/d Vecht; de bewoners (en wij ook) hebben weer genoten. Wat doe je dat toch leuk met de bewoners, geweldige interactie. Dankjewel en heel graag tot nog eens.
Monique Verrips namens ’t Huis a/d Vecht, Axioncontinu
Wilhelmus
Bedankt voor de fijne middag. Ik was er kort maar het heeft een onuitwisbare indruk achtergelaten.
Echt super zoals de mensen in de zaal aan het genieten waren!
De Oranje-liedjes-bingo met Wilhelmus de Oranje-man: 26-04-2018
Al ruim voor 19.00 uur stonden de gasten voor de ingang van de Kolibrie, want men wilde allemaal naar ‘de Oranje man’. Velen hadden zelfs kleding of hoedje in het oranje op, om Wilhelmus te verwelkomen in Oss.
Nadat iedereen koffie of thee met een oranje soesje had gekregen werd hij voorgesteld: Wilhelmus de Oranje man.
Iedere deelnemer kreeg een oranje bingokaart met speciale pen en wanneer Wilhelmus een liedje zong, dat op de bingokaart stond, mocht deze doorgestreept worden. Rijtje vol = prijs!
Er werden 13 oranje-levensmiddelen pakketten uitgedeeld aan diegene die prijs hadden, maar de sfeervolle avond zelf was al een prijs op zich.
Halverwege de avond leek het wel of de echte Elvis langs was gekomen, een echte verrassing. Wilhelmus, wat fijn dat u in zorglocatie de Ruwaard langs bent geweest en graag tot ziens!
Vrijwilligers bedankt voor weer een geweldige avond!
Ferry van Melis – Brabantzorg De Ruwaard Oss
Hallo Oranje Man,
Namens de bewoners van Drieën Huijsen Zuid van de Zonnehuis groep Vlaardingen willen wij je ontzettend bedanken voor de gezellige middag die jij voor onze bewoners tijdens ons Oranjebuffet hebt gegeven. Ze hebben het heerlijk gehad! Er waren zelf bewoners die zittend in de stoel aan het rock a rollen waren. Met jou liedjes kreeg je alle bewoners mee. Nogmaals dank en we zullen je nog zeker een keer tegen komen bij ons in Drieën Huijsen.
We hebben weer een super feest gehad dankzij de oranje man. De bewoners waren uitgeteld en schor van het mee zingen maar de oranje man heeft ze weer een super avond bezorgd en even uit de dagelijkse sleur gehaald.
Je weet op de juiste wijze in te spelen op onze bewoners en bij iedereen een lach op het gezicht te kruigen je bracht echt de zon deze avond.
Heel erg bedankt weer! Heleen
Beste Oranje Man,
Wat een geslaagd lenteconcert bij de Heijgraeff! Cliënten waren onder de indruk en hebben enorm genoten!
Leuk de manier waarop je elke cliënt betrok bij je liedjes en lekker rond liep.
Hoe fijn je ook omging met de cliënten die je overal volgden, erg leuk om te zien!
We kijken terug op een mooi concert.
Medewerkers en cliënten van de Heijgraeff Reinaerde